AZS AJD
Sobota, 18 listopad 2017 r.
AJD
Strona główna » Aktualności » 7 medali tenisistek stołowych na Mistrzostwach Polski AZS

7 medali tenisistek stołowych na Mistrzostwach Polski AZS

W dniach 29-30.08.2017 roku w Gdańsku w hali widowiskowej AWFiS odbyły się Mistrzostwa Polski AZS w tenisie stołowym. Wystąpiła w nich 7- osobowa reprezentacja Bebetto AZS AJD Częstochowa . Podopieczni Wiesław Pięty zdobyli siedem medali.
7 medali tenisistek stołowych  na Mistrzostwach Polski AZS

W kategorii młodzik Aleksandra Jezik zdobyła srebrny medal, a w grze podwójnej z Magdaleną Rakowska została sklasyfikowana na trzecim miejscu.   W kategorii kadet brązowy medal wywalczyła Klaudia Mazur. W grze podwójnej Klaudia Mazur i Karolina Rakowska zwyciężyły bezapelacyjnie (w finale pokonały Zuzannę Gaworską i  Weronikę Ozgę  z AZS UE Wrocław 3:2.

W rywalizacji seniorskiej trzecie miejsce było dziełem Kingi Falarz, na 9 pozycji została sklasyfikowana Diana Wrzosek.  Najmłodszy nasz reprezentant Karol Jabłoński zajął 7 miejsce w kategorii młodzik.

W mistrzostwach o medale rywalizowali pingpongiści z AZS AWFiS Gdańsk, AZS PWSZ Łomżą, AZS Politechnika Poznańska, AZS PWSZ Zamość , AZS UE Wrocław i AZS AJD Częstochowa.