AZS AJD
Wtorek, 10 lipiec 2018 r.
AJD
Strona główna » Aktualności » Kinga Falarz z kwalifikacją

Kinga Falarz z kwalifikacją

W niedzielę 1 października 2017 rozegrano I Wojewódzki Turniej Seniorów. W zawodach wystąpili zawodnicy Bebetto AZS AJD Częstochowa. W turnieju wystąpiło pięciu reprezentantów AZS AJD Częstochowa. Najlepszy wynik w turnieju uzyskali wśród kobiet Kinga Falarz (2 miejsce), która zakwalifikowała się do 1. Grand Prix Seniorów, który odbędzie się w Gdańsku pod końca października.
Kinga Falarz z  kwalifikacją

Trzynaste miejsce wywalczyła Karolina Zając. Diana Wrzosek i Magdalena Rakowska uplasowały się w przedziale 25-30. Wśród mężczyzn zaprezentował jeden reprezentant AZS AJD- Paweł Pięta ukończył zawody w przedziale 33-47. W turnieju wystartowało 77 zawodniczek i zawodników.

Tym samym dnia w Poczesnej odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Dzieci w tenisie stołowym, którego finał odbędzie w niedzielę 8 października 2017 r. podczas 2017 ITTF Challenge Częstochowa Polish Open w Hali Sportowej w Częstochowie. W turnieju wystąpiły   zawodniczki  AZS AJD. Najlepiej z reprezentantek AZS  zaprezentowała się  Klaudia Mazur, która była  czwarta . 9 miejsce  wywalczyła Magdalena Rakowska. Obie wywalczyły awans do dalszego etapu zawodów.

Brawo Ola Jezik

Dobry występ w I Grand Prix Polski Młodziczek w Krakowie zanotowała Aleksandra Jezik, która sklasyfikowana na 20 miejscu. Dotarła do 1/8 turnieju głównego przegrywając z Furman z AZS UE Wrocław.  

Dobry występ O. Pasikowskiego w mistrzostwach Europy

Olaf Pasikowski wywalczył siódme  miejsce na mistrzostwach Europy w podnoszeniu ciężarów do lat 17.  W/w startował w wadze 94 plus.

 Sponsorzy