Najlepsi trenerzy

W naszym klubie masz pewność, że będziesz trenował z najlepszymi trenerami tenisa stołowego, trenerzy z bogatym doświadczeniem.

Ciągły rozwój

Dzięki treningom trzy razy w tygodniu doskonalisz swoje sportowe umiejętności. Wskazówki od trenerów pomogą w amatorskich rozgrywkach.

Społeczność

Z naszego klubu korzystają osoby w różnym wieku, nie ma znaczenia ile masz lat, jeżeli masz chęci do gry w tenisa stołowego, to po prostu graj razem z nami.

Nasz zespół

Poznaj nas bliżej

Klub AZS AJD Częstochowa to klub tenisa stołowego, do którego każdy może dołączyć bowiem przyjmiemy każdego kto ma chęć gry amatorsko w tenisa stołowego. Więc jeżeli masz ochotę – śmiało, czekamy właśnie na takie osoby jak ty – zdecydowane i kochające ten sport.

Nasz klub tenisa stołowego to miejsce, które prowadzone jest przez profesjonalistów. Wśród nowo zatrudnionej kadry znajdują się osoby, które brały udział w zawodach tenisa stołowego nawet na poziomie międzynarodowym, odnosząc przy tym spektakularne sukcesy. Przekażą oni swoją wiedzę w prosty i przystępny sposób każdemu, kto tylko zdecyduje się dołączyć do naszego klubu tenisa stołowego. Zajęcia z jednym z naszych trenerów odbywają się w poniedziałki, wtorki i czwartki o godzinie osiemnastej i dwudziestej. Istnieje także możliwość wykupienia indywidualnych zajęć, po uprzedniej konsultacji z trenerami.

Nasz klub Tenis Stołowy Częstochowa to miejsce, w którym nie może Cię zabraknąć. Tutaj nie tylko świetnie spędzisz czas po pracy, ale także zrzucisz nadprogramowe kilogramy i poprawisz koncentrację. Nie wahaj się, przyjdź na darmową lekcję testową.

Zapraszamy do naszego klubu tenisa stołowego, który znajduje się na ulicy Lipowej w Częstochowie. Dlaczego warto się do nas zapisać? Ponieważ to klub otwarty, każdy może dołączyć do nas, bez względu na wiek czy doświadczenie w grze w tenisa stołowego.

A jeżeli poszukujesz najlepszych restauracji i interesują Cię Rewolucje Kuchenne, zobacz jakie restauracje przeszły rewolucje w Częstochowie: http://mapa-rewolucji.pl/k/slaskie/czestochowa/ zobacz gdzie warto zjeść.

Tomasz Nowak

Anna Juan

Piotr Szymański