Nasze centrum tenisa stołowego jest otwarte dla każdego chętnego. Na miejscu są cztery nowoczesne stoły z atestem ITTF -u, oraz jeden stół treningowy. Na sali jest wyjątkowo dobre oświetlenia i nawet istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu. Do dyspozycja grających jest szatnia.

Twój poziom w pierwszym tygodniu 10%
Twój poziom gry w tenisa po miesiącu gry 50%
Twój poziom zaawansowania po roku gry z nami 90%

Zapisanie się do naszego klubu jest bardzo proste. Wystarczy odwiedzić nas i wypełnić prosty formularz. Dowiesz się z niego kiedy odbywają się treningi, z jakim trenerem odbędziesz swój trening oraz dowiesz się o wszelkich opłatach związanych z dołączeniem do klubu.

Z centrum mogą skorzystać już zaawansowani gracze, jak też początkujący. W poprawianiu swojego poziomu gry pomagają wykwalifikowani trenerzy, oraz zawodnicy, którzy na co dzień grają w klubach drugiej i trzeciej ligi. Sekretariat czeka na chętnych cały tydzień od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20. W piątek po godzinie 17 odbywają się turnieje klubowe, do których może przystąpić każdy, kto czuje się na siłach, by sprawdzić swoje własne postępy i możliwości.

Jeżeli szukasz dobrych wyprzedaży Toyoty – zapraszamy na stronę poświęconej wyłącznie wyprzedażami, promocjami samochodowymi http://www.auto-promocje.com.pl/k/producenci/toyota/ na tej podstronie zobaczysz zawsze aktualne promocje marki Toyota, na innych podstronach również innych marek.

Aby spędzić dobrze czas i poprawić swoją formę, najlepiej dokonać uprzedniej rezerwacji. W ten sposób będzie pewność, że stół będzie wolny. Dodatkowo usprawni to pracę trenerów. Jeżeli więc chcesz mieć pewność, najlepiej zadzwoń pod numer telefonu 34 12 019 016 i zapisz się. Może jesteś przyszłym mistrzem tej dyscypliny sportu?

Zbliżające się turnieje

Kiedy odbędzie się następny klubowy turniej tenisa stołowego?
22.10.2019
Jesienny turniej AZS
8.02.2020
Ferie z AZS AJD